Kanda beta hcg ilişkiden 3-4 ay sonra <0.1 cıktı.

lütfen klasık cevaplarınızı kopyalamayın. benım sorum şöyle kanda beta hcg ilişkiden 3-4 ay sonra <0.1 cıktı. gebelik kesın yoktur dıyebıırmıyız artık?

Tahlil.com Cevabı :  İlişkiden 3-4 ay sonra Beta HCG'nin negatif çıkması üzerine hala hamile olabilirim miyim diye sormak ve klasik cevap beklememek. Size nasıl bir cevap verebiliriz ki tatmin olmanız için?