Bu kadar test yanlış olur mu?

Hocam ben yaklaşık 3 4 ay önce sürtünme ile ilişki yaşadım çok kısa sürdü bir boşalma olmadı bunun üzerine 3 kere adet oldum biraz gecikmeli de olsa ve defalarca evde test yaptım Şubat ayında Mart ayında farklı günlerde hepsi net bir şekilde negatif çıktı ama içimden bunu atamıyorum yaklaşık 13 tane test yaptım farklı zamanlarda farklı markalarla bu testlerde çıkmama ihtimali varmı yani 16 haftalık olan bir gebelik bu testte net bir şekilde çıkmalı değil mi bu testlerin doğru olmadığını söylüyorlar ama 13 taneside yanlış olamaz herhalde özellikle bu soruma cevap verebilir misiniz hocam bu testler doğru mudur yani çok taktım bunu kafama haftalar gecsede testler hep negatif cikiyor yaklaşık 3 aylık gebelik bu testte belirgin olmalı dimi hocam adet oldum ama hamile olup adet görenler varmış bende o yüzden sürekli test yapıyorum bunlarda negatif çıkıyor bu testler doğru mudur teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı :

Tabii ki bu kadar test yanlış olmaz. Net bir şekilde hamile olmadığınız anlaşılıyor. İdrarda yapılan gebelik testleri güvenilir ürünlerdir.
Gereksiz yere test papmayın lütfen. Hamile olmadığınız net bir şekilde anlaşılıyor. Bir daha test yapmanıza kesinlikle gerek bulunmuyor.Yaptırdığınız testler doğrudur rahat olun lütfen.
Şu bilgiyi de net olarak ifade edelim. İlişkiden sonra adet gören birinde artık bu ilişkiye bağlı bir hamilelik ihtimali kesinlikle bulunmaz. Yani adet gören biri adet öncesi ilişkiye bağlı hamile kalamaz.