Bugün adet oldum adet olmadan 4 gün önce ve 7 gün önce cinsel ilişki yaşadım. İçe boşalma olmadı hamilelik riskim var mı ?

Tahlil.com Cevabı :

Yaşadığınız cinsel ilişkiler  sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını belirtir.
Bu nedenle adet öncesi 4 ve 7 gün önce yaşadığınız ilişkiler sonrası hamile olmadığınızı söyleyebiliriz. İçiniz rahat olsun.

Ancak gördüğünüz  adet sonrası tekrar bir  korunmasız ilişki olur ise, bundan sonraki süreçte yine bir gebelik olasılığı bulunmaktadır.