Bugün arkadasımla arkadan yoldan ilişliye girdik ililşki sırasnda penıs vajınanın dıs kısmına degdı uc kısmına degmedı ama..

ugun arkadasımla an*l yoldan ilişliye girdik ililşki sırasnda penıs vajınanın dıs kısmına degdı uc kısmına degmedı ama...bosalmadım da kendımı cektıgımde penısım de ıslaklık yoktu..zevk suyu geldıgınden emın degılım ama zevk suyu gelmısse hamıle kalabılrımı cok tedıtgınım ne yapmam gerek

Tahlil.com Cevabı : Adetinde beş gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yaptırın. Fakat düşük bir ihtimal.