En son subat 11 de adet oldu bugun itibariyle henuz adet olmadim.26 yasindayim.gebelik testi alip deneli miyim?

En son subat 11 de adet oldu bugun itibariyle henuz adet olmadim.26 yasindayim.gebelik testi alip deneli miyim?ilginize tesk ederim.

Tahlil.com Cevabı : Adet döneminizde 1 haftalık gecikme olmuş bir test yapabilirsiniz.