Eosinofil değerim düşük çıktı.Eosinofil düşüklüğü önemli midir?

Eosinofil % (yüzdesi) tahlil sonucum 0.5 çıktı.RefErans aralığı ise: 0.7-7.0.Eosinofil testinin düşük olması neyin göstergesidir? Yanıtlarsanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : .Eosinofil testiniz zaten çok az düşük çıkmış.Eosinofil düşüklüğü klinik olarak çok anlamlı değildir.Daha çok eosinofil yüksekliği problem yaratabilir.İçiniz rahat olsun.Sonucunuz normal olarak kabul edilebilir.