Bazen bayılacakmışım gibi hissediyorum.Yorgun ve halsiz oluyorum.

Bazen bayılacakmışım gibi hissediyorum.Yorgun ve halsiz oluyorum.Kan tahlillerim::HCT 38.6 RDW 13,8 PDW 17.0 HGB 12.8 MPV 9.5. Tahlil Yorumu:Kan değerleriniz normal.Ancak yorgunluk ve halsizliğin birçok nedeni olabilir.Sadece bu tahlillerle yorgunluk nedenleriniz hakkında fikir sahibi olamayız.

Tahlil.com Cevabı : yazarlarından Doç.Dr.Mustafa Cesur'un Yorgunluk,yorgunluk nedenleri ve yapılması gereken tahlillere dair aşağıda linki verilen yazısını okumanızı öneriyorum.http://tahlil.com/yorgunluk-ve-yorgunlukta-yapilmasi-gerken-tahliller