Erkek arkadaşımla 2 kere birliktelik yaşadık.

Erkekv arkadaşımla 2 kere birliktelik yaşadık o gece de. ikisinde de korunduk ama ikinci sefere geçmeden önce pen*si temizlemeden diğer prezervatifi taktık (bosalirken icimde bosalmadi) ve ertesi gün hemen adet başladı sonra biter bitmez 2. adet ve o da bitmeden 3. kez adet oldum ve baya kan aktı. ilişkiden yaklaşık 1 ay sonra erken gebelik testi yaptık negatif çıktı ( ama testten 10-15 dk önce 0,5 lt su içtim) bu durumda hamile miyim ?

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba, kesinlikle hamile değilsiniz. İki sebebi var hamile olmamanızın. Birincisi ilişkinin ardından hemen adet görmüşsünüz. Sadece bu durum bile hamile olamadığınıızı gösteriyor. Ardından gebelik testi yapmışsınız ki buna aslında gerek yoktu. İlişki sonrası adet görülmüş olması hamilelik olasılığının ortadan kalktığını gösterir çünkü. Test de negatif çıkmış. Ayrıca testten önce su içmeniz de test sonucunu etkilemez.
Resmini gönderdiğiniz test sonucu da zaten tek çizgi ve gebelik yok anlamında.

Sonuç olarak içiniz rahat olsun. Hamile değilsiniz.