Erkek arkadaşımla arkadan ilişkiye girdik arka tarafıma boşaldı ama ben kısa süre içinde yıkadım suyla. her ay 24 ünde olurdum?

Erkek arkadaşımla arkadan ilişkiye girdik arka tarafıma boşaldı ama ben kısa süre içinde yıkadım suyla. her ay 24 ünde olurdum geçen ay 15inde oldum bu gün ayın 15 ve benim adet kanamam olmadı kasıklarımda sancı var belimde sızılar var adet olmak üzereyim galiba. ama bu şekilde gecikmesi normalmi yada hamilelik olasılığım varmıdır. nolur bi cvp verin

Tahlil.com Cevabı : Arkadan ilişkide hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.Spermler vajinaya temas ederse, az da olsa böyle bir olasılıktan söz edebiliriz. Beklenen adet tarihinizde en bir haftalık bir gecikme olursa, tedbiren test yaptırabilirsiniz