Erkek arkadaşımla arkadan ilişkiye girdik. Baya uzun sürdü. Akşam ise baktığımda önden akıntıda 1 tatlı kaşığı kadar kan gördüm normal midir? Kızlık bozulmuş mudur?

Merhaba erkek arkadaşımla makattan ilişkiye girdik. Baya uzun sürdü. Akşam ise baktığımda vajinadan akıntıda 1 tatlı kaşığı kadar kan gördüm normal midir? Kızlık bozulmuş mudur?

Tahlil.com Cevabı :

Bu tür ilişkilerde erkeğin cinsel organı kazayla da olsa da vajinaya temas edebilmektedir.Bu tür bir temas olduysa kızlık zarı da zedelenmiş veya yırtılmış olabilir.