Erkek arkadaşımla cinsel ilişkiye girdim 48 saat sonrasında testte yada muayene de ortaya cıkar mı?

 Erkek arkadaşımla cinsel ilişkiye girdim 48 saat sonrasında testte yada muaynede ortaya cıkarmı? lütfen bilgi verirmisiniz?

Tahlil.com Cevabı : Adet döneminizde gecikme yaşadığınız taktirde yada adet dönemine yakın erken gebelik testleri yapıldığında ortaya çıkar.