Erkek arkadaşımla dokunarak yakınlaştık onun organına dokundum ve ucunda sıvı vardı çok az miktarda parmağımla dokundum ve oarmaklarımı birbirine sürtüm bir kaç dk sonra vajinama dokundum - 2

Erkek arkadaşımın organına dokundum ve ucnda çok az şefaf bir sıvı vardı boşalma olmadı sıvıya dokundum ve parmaklarımı birbirine sürdüm aradan bir kaç dk geçti ve vajinama dokundum sadece klitorise falan ıslandım ona baktım parmağımı içine katmadım ayrıca bakireyim dokunduğumda 9 hazirandı ve 22 haziranda adetim olacaktı 24 haziranda oldu yanlış hatırlamıyorsam ve adet olduğumda öğleden sonra oldum ertesi günün sabahı kanam kesildi sonra aynı gün içinde tekrardan kanama başladı bu süreçte çok stresli ve korkuyordum olayın üstünden 4 adet dönemim geçti sürekli 22 de adet oluyorum bi kaç gün sapma olur sürekli sadece bir gün tam zamanında adet oldum diyer günlerde 3/4 gün erken yada geç oluyır kpss hazırlanıyorum sınav süreci çok stresli ve bu olayda beni baya geriyiyor lütfen yardımcı olun ayrıca eğer hamile olsam belirtileri olurdu muhakak 3/4 ay geçmiş olayın üzürenden 9 haziran 2022 ydi bugünse 2 ekim 2022 belirtileri olmuştu eğer hamile olsam sadece biraz kilo almışım hafif göbeğim çıkmış durumda korkuyorum. Test yapmakda istemiyorum yardımcı olun lütfen adet olduğumda normal adet gibi görünüypr rengi olsun ağrılar olsun akıntı olsun ve bu süreçte midem falan hiç bulanmadı bu ay 5. Adetimi olacam olayın olduğu günden sonra

Tahlil.com Cevabı :

İyi günler, anlattığınız şekilde hamile kalmanız mümkün değildir, ancak yaşadığınız yoğun stres nedeniyle adetinizde birkaş günlük sapmalar olması normaldir, bu konuda rahat olun adet düzeniniz kendiliğinden yoluna girecektir, sağlıklı günler dilerim.