Erkek arkadaşımla hem vajinadan hem anüsten korunmadan ilişkiye girdik ve geçen haftadan beri midemde hafif ağrı var.Dün anüsüme boşaldı.

 Geçen hafta çarşamba ve dün erkek arkadaşımla hem vajinadan hem anüsten korunmadan ilişkiye girdik ve geçen haftadan beri midemde hafif ağrı var.Dün anüsüme boşaldı vajinama boşalmadan hamile kalma riskim var mı

Tahlil.com Cevabı : Vajinal ilişki sonrası tabii ki hamilelik ihtimali var.Adetinizde en az 5 günlük gecikme olursa test yaptırmalısınız