Erkek arkadaşımla ilişkiye girmedik ama çıplak olarak sürtünme yaşadık zevk suyunu hissettim acaba hamile olur muyum?

 Erkek arkadaşımla ilişkiye girmedik ama çıplak olarak sürtünme yaşadık. üzerime boşalma çok az oldu ama hemen temizledik.sürtünürken zevk suyunu hissettim acaba hamile olur muyum?

Tahlil.com Cevabı : Bu yaşadığınız cinsel deneyime göre çok düşük ihtimal.

m******* :

kız arkadasımın vajınasına surtunme yaptım ama ıcerıye kesınlıkle gırme olmadı bosalma da olmadı zevk suyu sıcradıysa hamıle kalma olasılıgı nedır kız arkadasım kızlıgıda bozuk deıl yardımcı olun

Cevap:

Bu şekilde bir hamilelik ihtimali yoktur.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.