Erkek arkadaşımla kısmen korunarak ilişkiye giriyoruz ve adetim 4 gün gecikti. bugün şiddetli bir adet sancısı yaşadım

 Erkek arkadaşımla kısmen korunarak ilişkiye giriyoruz ve adetim 4 gün gecikti. bugün şiddetli bir adet sancısı yaşadım fakat kanamam olmadı. bunun ilk hamilelik belirtisi olabileceğini öğrendim. hamile olabilir miyim, kan testi yaptırmalı mıyım?

Tahlil.com Cevabı : Bir kaç gün içinde adet görmezseniz tedbiren test yaptırınız.