Erkek arkadaşımla korunmasız cinsel ilişkiye girdik.Gebelik testi yaptırmak istiyorum.

Erkek arkadaşımla korunmasız ilişkiye girdik. 1 gün sonrasında adetim çok hafif başladı. normalde daha yoğun olduğu halde üzerinden 2 gün geçti ve hala çok hafif ilerliyor.Erkek arkadaşım içime  boşalmadığını söylüyor fakat çok endişeliyim.Gebelik  testi yaptırmak istiyorum ama kesin sonuç verip vermeyeceğinden emin değilim

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası eğer adet gördüyseniz gebelik tehlikesi yok.Eğer adet gördüğünüzden emin değilseniz.Kanamanız her zamanki adetiniz gibi değilse tedbiren de olsa gebelik testi yaptırabilirsiniz.

i********** :

bende ilk ilişkimden 1gün sonra adet oldum ve erkek arkadaşım içime boşalmadığını söylüyor ancak adetim çok az sürdü ve sürekli beyaz bir akıntım var mide bulantım ve baş dönmem oluyor arada sırada ve antibiyotik de kullanıyorum acaba onun yapma ihtimali var mı hamile olma ihtimalim var mı sağolun

Cevap:

Hamilelik düşük ihtimal, akıntıda bir enfeksiyondan kaynaklanıyor olabilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

******* ******* :

merhaba benimde buna benzer bir durumum oldu ama sürtünme yoluyla ilişki yaşadm oraya gelmiş olabileceğini düşünüyorum ilişkiden 1 gün sonra adet oldum 3 gün sürdü ve normal yogunluktaydı lekenleme seklinde değildi hamilelik riski var mıdır ?

Cevap:

Adet gördüyseniz gebelik riski yoktur

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.