Adetim 5 gün gecikti.Hamile olabilir miyim?

Adetim 5 gün gecikti hamileliğe sebep olacak bi ilşkide yasamadım adet olacakmışım gibi sancılarım var ama hala adet olamadım gecen ay içinde kahverengi kanlı akıntımda oldu emin olmak için gebelik testi yaptırmak istiyorum adetim 5gün gecikti kesin sonuç alabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Eğer bir iliski yasamadıysanız hamilelik testi niye yaptırıyorsunuz anlaşılır gibi değil Adetinde gecikmenin gebelik dısında hormonlar bazı nedenleri de olabilir

k******* :

hocam siz hamile adet
gormez.diyorsunuz

Cevap:

Evet öyle diyoruz, bu konuda farklı takıntınız var anlaşılan, psikolojik destek alabilirsiniz

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

k******* :

aydinlatici olsaniz daha memnun olurdum

Cevap:

Üstüne görmek ile ilgili internetten saçma sapan bilgiler öğrenmişsiniz.Aşağıdaki bağlantıda bu konuda detaylı bilgi bulunuyor
http://tahlil.com/ustune-gormek-uste-gormek-nedir-nasil-anlasilir/

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

k******* :

hocam ocak 22
subat 21
mart 23
nisan 22
mayis 20
haziran 19
temmuz 15 gunlerinde 4 5 gun
sureli adet olan birisi hamilemidir?
nolur yardim edin bu ustune
gorme olabilirmi hamile bayan
adet gorurmu ??

Cevap:

Sizi tebrik ediyoruz .Sitemize şimdiye kadar sorulan en mantıksız soru, bu soruyu ziyaretçilerimizle de paylaşacağız.
Hamile olup olmadığınız konusunda cevabımız belli

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

s******** :

hocam erkek arkadaşım boşaldıktan sonra elini vajinama sürdü.daha öncesinden de aynı gün zevk suyu bulaşmasından şüpheliyim.adetimin 1.günüydü hamile kalma olasılığım ar mı bu şeklide.beta hcg testini ne zaman yaptıreabilirm eğer olasılık varsa

Cevap:

Adetinizde en az 1 haftalık bir gecikme olursa yaptırın

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.