Erkek ve kadınlar için ayrı ayrı trigliserit normal değerleri nedir?

Tahlil.com Cevabı : Trigliserit normal değerleri erkek ve kadınlar için az da olsa farklılık göstermektedir.Trigliserit normal değerlerini her iki cins için ayry ayrı aşağıda bulabilirsiniz. Trigliserit normal değerleri: Erkekler için 40 - 160 mg/dL, kadınlar için ise 35 - 135 mg/dL' dir.