Eşim 17 haftalık hamile ve en son yapılan hemogramda NEUT% 76,5-yüksek-, LYM# 1 -düşük-çıktı.Bunun anlamı nedir?

Eşim 17 haftalık hamile ve en son yapılan hemogramda NEUT% 76,5-yüksek-, LYM# 1 -düşük-çıktı.Bunun anlamı nedir?Birinin yüksek diğerinin düşük olmasının bebeğe zararı var mıdır?Doktorumuzun herhangi bir uyarıda bulunmaması normal olduğu anlamına mı geliyor?

Tahlil.com Cevabı : Sadece bu değerlere bakarak bir şey söylenemez.Tam kan sayımı yaptırmışsınız, bunun tüm değerlerinin görülmesi gerekiyor.Zaten ciddi bir sorun olsaydı doktorunuz da uyarıda bulunurdu