Dün kan testimde beta hcg değerim 19 çıktı yanlız testi yapan kişi çok arada bir sonuç dedi?

merhaba, dün kan testimde beta hcg değerim 19 çıktı yanlız testi yapan kişi çok arada bi sonuç dedi. kafam karşık sizin tabloya görede 11-12 günlük hamileyim sanırım ama regli belirtilerim var yani normalde regli dömgüm son 1 senedir 34-1 günde gerçekleşiyor ve benim enson regli tarihim 15 haziran sonuçta bi yanılma olabilir mi

Tahlil.com Cevabı : Evet Beta HCG değeriniz ara bir değer. Hamilelik lehine de olabilir sonuç.Önümüzdeki günlerde yapılacak tekrar Beta HCG testi sonucu ve gerekirse ultrason muayene gebelik hakkında çok daha net bilgi verecektir.