Eşim hamile mi?

 Meraba benim sorum eşimle tüb bebek yaptırdık 06 Nisan 2013 tarihi transfer yapıldı 18 NİSAN 2013 beta hcg kan tahlil sonucu 49.70 -20 nisan 2013 sonuç tekrar 169.40-22 Nisan sonuç 250.10 çıktı bu durumda eşim hamilemi

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz hamilelik lehine,ancak ultrason muayenesi ile de bunun önümüzdeki günlerde teyid edilmesi gerekmekte.Beta HCG değerleri ve buna göre tahmini gebelik haftasının hesaplanmasında dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Beta HCG değerlerine göre tahmini gebelik haftasıhttps://tahlil.com/blog/beta-hcg-gebelik-haftasina-gore-beta-hcg-degerleri-307