Eşim salı günü bhcg yaptırdı değeri 7.15 çıktı doktor hamilesiniz dedi.hatta ultrasonda kese gördüm dedi?

merhaba hocam eşim salı günü bhcg yaptırdı değeri 7.15 çıktı doktor hamilesiniz dedi.hatta ultrasonda kese gördüm dedi. ama iki gün sonra bi daha test yaptırdık bchg 4.48 çıktı bu ne anlama geliyor.gebelik varmı yokmu. bilgilendirirseniz sevinirim.tşk.

Tahlil.com Cevabı : Şu bulgularınızla hamilelikten söz edemeyiz.