Eşimin sperm sonuçlarını değerlendirir misiniz?

Eşimin sperm sonuçları acil değerlendiriseniz çok sevinirm...şimdiden teşekkür edrim ABSTİNANS SÜRESİ-4 MİKTAR-2 RENK-krem GÖRÜNÜŞ-opelesan Ph-8 VİSKOZİTE -normal LİKEFAKSİYON SÜRESİ-20 dk SPERM KONSANTRASYONU -51.2 TOPLAM SPERM SAYISI-102.4 MORFOLOJİ ( Kruger Strict Criteria ) NORMAL MORFOLOJİ -15 ANORMAL MORFOLOJİ-85 BAŞ ANOMOLİSİ-24 BOYUN ANOMOLİSİ -34 KUYRUK ANOMOLİSİ -27 LÖKOSİT-150 Referans Değerleri > 2 mL 7.2 - 8.0 > 20 milyon / mL > 40 milyon > % 14 FERTİL % 5 - 14 SUBFERTİL/FERTİL % 1 - 4 SUBFERTİL ERİTROSİT-yok AGLUTINASYON -Var IMMATUR GERM HÜCRESİ-2-3 MOTILITE 1. SAAT HIZLI HAREKETLİ -18 YAVAŞ HAREKETLİ -30 YERİNDE HAREKETLİ -37 HAREKETSİZ-15 2.SAAT HIZLI HAREKETLİ- 11 YAVAŞ HAREKETLİ-24 YERİNDE HAREKETLİ-44 HAREKETSİZ-21

Tahlil.com Cevabı : Kruger yöntemiyle yapılan spermiyogram kriterlerine göre eşinizin sperm morfoloji değerleri normal.Problem gözükmüyor sonuçlarda. Aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz. http://tahlil.com/spermiyogram-yani-sperm-testi-yapilirken-kruger-yontemi-ile-yapilmasi-tavsiye-edildi-kruger-sperm-testi-nedir