10gün sıvılaşma zamanı:30dk lökosit: 0,2ml/m hacim:3 ml sperm kon:52ml Nor.Mor:%2 değerlendirir misiniz?

Hocam test sonuçlarımı yarymlarmısınız süre:10gün sıvılaşma zamanı:30dk lökosit: 0,2ml/m hacim:3 ml sperm kon:52ml Nor.Mor:%2 BAŞ ANO:%61 ORTA KISIM ANO:%19 KUYRUK KISIM ANO:%18 A(ileri hareket):hızlı %10 yavaş %38 B(yerinde hareketli):%10 C(hareketsiz):%42 teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz değerler yorumlama için çok yetersiz, aşağıda bu konudaki yazımızı ve bir sperm testinde olması gereken parametreleri okumanızı öneriyoruz. http://tahlil.com/sperm-testi-spermiogram-semen-analizi-normal-degerleri