eşimin tahlili 10. uncu gün 44 12 gün 71 14 gün 91 inşallah dış gebelik değildir sonradan düzelme ol

Eşimin tahlili 10. uncu gün 44 12 gün 71 14 gün 91 inşallah dış gebelik değildir sonradan düzelme olur mu lütfen yardımcı olur musunuz

Tahlil.com Cevabı : Normal   ve sağlıklı gebelilklerde bhcg değerinin hızla artışı beklenir ancak eşinizin sonucunda beklenen artış görülmüyor. Bu da gebeliğin sağlıklı bir şekilde ilerlemediğini gösteriri. Ancak yine de elbette ki en sağlıklı bilgi ultrason muayenesi ile elde edilebilir