Sevgilimle sürtünerek cinsel ilişkiye girdik, ilk başta iç çamaşırla sonra çıplak sürtündük. Bakire

Sevgilimle sürtünerek cinsel ilişkiye girdik, ilk başta iç çamaşırla sonra çıplak sürtündük. Bakire olduğum için tam cinsel ilişki yaşanmadı, boşalma olmadı. Sadece zevk sularımız değmiş olabilir ama onuda sürekli temizliyorduk. İlişkiden sonra 8. Gün bugün ve adetime 10 gün olmasına rağmen 2 kere kan geldi ve 2 gündür midem ağrıyor. İlk kan birleşikti ikinci kan nokta nokta geldi. Hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Bu tarz ilişkilerde gebelik riski yok denecek kadar azdır.Yine de tedbiren ilişki sonrası beklenen adet tarihinde gecikme yaşanması durumunda bir gebelik testi yapabilir veya kadın doğum doktoruna muayene olabilirsiniz.