Eşimle korunarak ilişkiye girdik ama ben iki aydır adet olmuyorum bu arada 2-3 günlük bi kanamam oldu

Eşimle korunarak ilişkiye girdik ama ben iki aydır adet olmuyorum bu arada 2-3 günlük bi kanamam oldu . Eşim korunduğu için ihtimal vermıyoruz ama belirtilerımde var o kanamam adetimin gecıktıgı ıcın adet olabilir mi

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi sadece gebelik nedeniyle olmaz.Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.Aşağıda gebelik dışı nedenlerle adet gecikmesinin görülebildiği durumları inceleyebilirsiniz.Adet gecikmesi nedenleri nedir?http://tahlil.com/adet-gecikmesi-nedir-gebelik-disi-adet-gecikmesi-10-nedeni