Eşimle surtunerek iliskiye girdik ama bosalmadı.

Eşimle surtunerek iliskiye girdik ama bosalmadi. Fakat zevk suyunun vajinaya girmis olmasindan supheleniyoruz. Bu olaydan iki hafta sonra yani tam zamaninda adet gordum ama yalanci kanama olmasindan endise ediyoruz. Sonraki adetim zamanindan uc gun gecikti ve sadece bir gun surdu.Hamile miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Bu tür ilişkilerde hamile kalma ihtimali düşüktür. Üstüne görme ile adet arasındaki farkları aşağıdaki yazıda bulabilirsiniz. http://tahlil.com/ustune-gormek-uste-gormek-nedir-nasil-anlasilir