Sevgilimle prezervatıf yoluyla ilişkiye girdik

öncelikle mrb hocam 23 yaşındayım ve sevgilimle prezervatıf yoluyla ilişkiye girdik ancak başlarda kullanmadık ilişkinin ortalarında kullandık ve kesınlıkle içine boşalma olmadı ancak ilk başlarda penıs vajına ıcındeyken zek suyu gelmiş olabılır acaba sevgılım hamilemidir cvplarsanız sevinirim tskrl

Tahlil.com Cevabı : Az da olsa bu tür ilişkilerde hamilelik ihtimali bulunmaktadır.