Gebelik testi yaptım 0,0 cikti bu deger bana dogru gelmiyor. 14. Gunu vekleyip tekrae bi test daha mi yapmam lazim. 0,0 deger dogruluk payi var midir ?

Meehaba 17 eylulde asılama oldum . 1 ekik test tarihim ama 28 eylulde test yaptım 0,0 cikti bu deger bana dogru gelmiyor. 14. Gunu vekleyip tekrae bi test daha mi yapmam lazim. 0,0 deger dogruluk payi var midir ?

Tahlil.com Cevabı : Sonuç olarak bu değer hamilelik olmadığını gösteriyor.Beklenen adet olmaz ise 1 hafta sonra bir daha test yaptırın.Test tine negatif çıkarsa soktorunuza muayene için başvurunuz.