Hala adet görmedim sizce mümkün mü hamile olmam testler negatif çıkıyor?

erkek arkadaşımla 3 hafta önce sürtünme yoluyla beraber olduk banyoda boşaldı ve peçeteyle sildiğini söyledi sonra tekrar beraber olduk sürtünerek yine boşalmadı ama hala adet görmedim sizce mümkünmü hamile olmam testler negatif çıkıyor?

Tahlil.com Cevabı : Hamile olma ihtimaliniz yok. Adet gecikmesi devam ederse bir kadın doğum uzmanı ile görüşebilirsiniz.