Hamile kalırmıyım? Zevk suyu akmış olabilir.

yaşım 21..erkek arkadaşımla önden ilişkiye girdik ama boşalmadan hemen geri çekildi...hamile kalırmıyım?zevk suyu akmış olabilir...

Tahlil.com Cevabı : Bu tür ilişkilerde az da olsa hamile kalma ihtimali vardır. Adetinizde gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.

g******** :

mrblar iyi akşamlar diliyorum ben 16 yaşındayım ve ilk defa erkek arkadaşımla kıyafetlerimiz üzerimizdeyken seviştik fakat eşofman üzerinde ıslaklık hissettim sanırım üzerime boşalmıştı ve ben hamile kalmaktan çok korkuyorum eğer böyle bi durum söz konusu ise bunu önleyebilecek bir ilaç önrbilr mnz

Cevap:

İçin rahat olsun hamile değilsin. Bu arada dikkatli ve sabırlı olun.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.