Hamile miyim? 0.2 çıktı sonra 4 gun sonra beta yaptrdım 0.100

Hocam merhaba sizi rahatsız edıyorum kusura bakmayın adetımın ılk gunu sevgılımın pantolonun ust kısmından kıyafet ustunden elim degdi ıslak gıbıydı galiba boşaldı 1 dk felan sonra elim durdu ben 5 dk sonra tuvalete gıttım adetlıydım elını yıkamayı unuttum sonra peçete İle altımı silerken ya sperm varsa bulas mıdır ben o günden 15 gun sonra test yaptrdım 0.2 çıktı sonra 4 gun sonra beta yaptrdım 0.100 çıktı hamıle olmam dımı psikolojik olarak mı bılmıyorum mıdem bulanıyor kokular tuhaf geliyor goguslerım hassas adetıme 5 gun var tekrar tekrar test yaptırmama gerek var mı

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba belirttiğiniz ilişki türüne göre hamile kalmanız mümkün değil. Bu şekilde vajinanıza sperm hücresi bulaşması mümkün değil. Yani hamile olamazsınız. Zaten yaptırdığınız 2 test de negatif çıkmış. Tekrar test yaptırmanıza da kesinlikle gerek yok. Adet öncesi dönemde göğüslerinizin hassas olması da olağan bir durum ve gebelik le direkt olarak ilgili değil.
Sonuç olarak hamilelik ihtimaliniz verdiğiniz bilgilere göre yok. Bir daha da test yaptırmanıza gerek bulunmuyor.