Regl dönemim kanamam 2 Gün çok az derecede geldi hamilelik olabilir mi?

Kız arkadaşımla sürtünerek onun üzerinde kilotlu çorap ve iç çamaşırı vardı benim üzerimde iç çamaşırım vardı sürtünerek boşaldımm kız arkadaşımın hamile olma durumu var mı regl dönemi bu aralar kanaması 2 gün oldu ama çok az şekilde oldu ve bitti

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar. İçiniz rahat olsun belirttiğiniz bir ilişki türüyle ( iki tarafta da iç çamaşır varlığı ayrıca kadında ayrıca külotlu çorap varlığı)  hamilelik mümkün değildir. Bu şekilde hiç bir kadın hamile kalamaz. Sperm hücrelerinin 3 ayrı çamaşır ve ayrıca çoraptan vajinaya sızması mümküb değildir.Özellikle hamilelik yönünden stres yapan kadınlarda adet dönemlerinde kanamalar düzensiz olabilir strese bağlı bu da olağan bir durumdur. Zaten ilişki sonrası adet görülmüş ancak kısa sürmüş bu da hamilelik ihtimalinin ortadan kalktığını gösteren bir durumdur.

Sonuç olarak kız arkadaşınızın hamile olma durumu yoktur.