İhtimal varmı - 2

Merhabalar Aralık ayında bir ilişki yaşadım sürtünme oldu ama 20 saniye bile sürmemistir belkide ayaktaydik zaten hiçbir şekilde boşalma olmadı ama zevk suyu denilen şey bulasmismidir bilmiyorum ele bulaşmış olsa el vajinaya sürülse hamileliğe etki edermi adetim 10 gün gecikti ama olddum içimde bir türlü bunu asamiyorum Şubat ayında gebelik testi yaptım 5 kere aralıklarla yaptım hepsi tek cizgiydi bir ihtimal varmıdır yani bu testler doğru mudur yardımcı olur musunuz psikolojik olarak mi bilmiyorum karnım şişiyormus gibi geliyor

Tahlil.com Cevabı : Merhabalar, halk arasında zevk suyu da denilen salgı boşalma olmadan önce prostat bezi tarafından salgılanan ve sperm içermeyen bir sıvıdır. Zaten boşalma olmadığını tariflemiş, olaydan yaklaşık 2 ay sonra da testlerinizi yapmışsınız. anlattığınız şekilde hamilelik olasılığınız yoktur, muhtemel stres nedeniyle adet gecikmesi olmuştur, karın şişiyor gibi olması da stres ve barsak alışkanlığınız değişiminden olabilir.Sağlıklı günler dilerim.