Hamile miyim ? Sürtünmeli çıplak bir şekilde ilişki yaşadım

Merhaba ben 6 ay önce sürtünmeli olarak çıplak bir şekilde ilişki yaşadım bunun üzerine 5 kez regl oldum 1 kere de idrar testi yaptım negatif fakat 2 aydır karnım şiş hissediyorum sindirimden dolayı diye düşünüyorum ama yine de çok korkuyorum gebelik ihtimali vardır diye 5 kez regl olmama rağmen olabilir mi böyle ihtimal?

Tahlil.com Cevabı :

İçiniz rahat olsun. yaşadığınız  cinsel beraberliğin ardından arka arkaya adet görülmüş olması hamilelik olasılığının  bulunmadığını gösterir.Hamilelik olasılığından kesinlikle  bahsedemeyiz  bu durumda.
Temel olarak sizinle şu bilgiyi paylaşabiliriz ilişki sonrası ister 1 isterse de 5 kez arka arkaya adet görün, adet görülmüş olması hamilelik ihtimalinin ortadan kalktığını gösterir.Zaten ayrıca test yaptırmışsınız o da negatif çıkmış.Karnınızdaki şişliğin nedeni mide ve barsak sisteminizle ilgili bir sorundan kaynaklanabilir.Ancak bu şişliğin hamilelikten olmadığı kesin.
Kesinlikle korkmayın ve rahat olun hamile değilsiniz. İyi günler dilerim.