Hamile olma şansı nedir kız arkadaşımın?

Kız arkadaşımın adeti zaten 8 gün gecikmişti(bu süreye kadar hiç cinsel bir şey yaşamadı) ve biz 8. Gün parmakla bir şey yaşadık. Parmağımda meni kalmış olma ihtimalinden korkuyordu. Boşa inanılmaz stres yaptı ve 11 gün sonra da adet oldu. Boşa geriliyoruz biliyorum ama böyle bir durumda gebelik olamaz değil mi?

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar. İçiniz rahat olsun. Kız arkadaşınıza da bu cevabımızı gösterin lütfen. Kız arkadaşınızın beraberliğiniz sonrası adet görmüş olması yaşadığınız berebarliğin cinsi ne olursa olsun hamilelik ihtimali ve şansının ortadan kalktığı yönünde en önemli bilgidir. Bu durumda gebelik olmaz. Kız arkadaşınız boş yere stres yapmasın.

Sağlıklı günler dileriz.