Hamilelik ihtimali var mı?

Kolay öncelikle sevgilimle her buluşmada kıyafetlerimiz varken aramızda sürtünme oluyor pen*sime elleyip elimde sperm varken sevgilimin külodundan vajinasına ellersem hamile ihtimali varmı Göbek deliği göğüse boşalmada hamile kalınırmı Sevgilim mayısın 15 inde adet olmuştu daha olmadı Adet olmayınca hamilemi kalınır ve son sorum sprem kaç dkda ölür arabının içinde yaşananların hepsi kıyafet varken oldu ama biz korkuyoruz bişey olur diye hocam

Tahlil.com Cevabı :

Hamilelik ihtimali bulunmuyor. Öncelikle şu bilgiyi paylaşalım sperm hücreleri dış ortamda örneğin elbise ve çamaşırlarda meni kuruyana kadar yaşar. Meni de dış ortamda elbise veya çamaşırda dakikalar içinde kuruyacağı için ( ortalama 5 dakika) meni içindeki sperm hücreleri de dakikalar içinde ölür. Belirttiğiniz bir ilişkide hele üzerinizde kıyafet ve çamaşır varken hamilelik mümkün değildir. Cinsel organınıza elleyip kız arkadaşınıza kilodu üzerinden ellemekle de hamilelik mümkün değildir. Kız arkadaşınız muhtemelen 1 hafta içinde adet görecektir. Sonuç olarak bahsettiğiniz şekilde kıyafetler varken hamilelik mümkün değildir. Korkmanıza gerek yok içiniz rahat olsun.