HIV Test Süresi Büyük Ölcüde Dogrumudur - 2

Selam hocam 50 GÜN SONRA yaptırdıgım hiv testi sonuc 0,16 sonuc birimi IU/L referans degeri 0-1 test yaptırdım BU TEST ANTİKOR YANİ 3. NESİL Testmis sadece antikora bakan test yani 90 gün n kesin sonuc evvet ama testi yapan enfeksiyon doktoru 50 gün yeterli bida test yaptırmana gerek yok bosuna para harcama dedi sizce 50. Gün bu test icin büyük oranda dogrumudur ? Yeterlimidir yaniBüyük oranda bu test dogru sonucu vermismidir?

Tahlil.com Cevabı :

Evet uygun zamanda yapılmış test sonucunuz. Enfeksiyon hastalıkları doktorunun görüşüne katılıyorum. Bir daha test yaptırmanıza gerek yok görüşündeyim. Sonucunuz negatif.