Hamilelik Olur Mu?

Merhabalar, cevaplanmış soruları okudum fakat bende sormak istedim. Nişanlım da şort ve iç çamaşırı vardı, ben inse çıplak olarak p.nisi bu short ve iç çamaşırı üzerinden vajina bir miktar soktum. Boşalma olmadı ama nişanlım da da bende de zevk suyu geldi. Nişanlım iki üç gün kadar sonra midesinin agridigini yorgun hasta gibi olduğunu soyledi. Nisanlimin adetine 3 hafta kadar daha vakit var. Bu durumda risk nedir? Gebelik test çubuğu baksak bu erken dönemde bilgi verir mi? Teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba cinsel organınız nişanlınızın vajinası ile temas etmiş fakat bu sırada şort ve iç çamaşırı da varmış ancak bir boşalma olmadığını belirtiyorsunuz. Bu şekilde yani boşalma olmadan hamilelik ihtimali düşük gözüküyor.Şu aşamada herhangi bir test yaptırmanıza gerek yok zira bu kadar erken sonuç varmez.
Daha önce de belirttiğim üzere eğer boşalma yok ise ve cinsel organınız vajina içine direkt olarak girmediyse hamilelik ihtimalinden söz edemeyiz. Test yaptırmak için de acele etmeyin lütfen. Kız arkadaşınızın beklenen adet tarihinden en az 10 günlük bir gecikme olursa tedbiren de olsa idrar testi uygulayabilirsiniz.
İlişkiden 2-3 gün sonra mide ağrıması asla bir hamilelik belirtisi olamaz. Bu kadar kısa sürede belirti olmaz merak etmeyin.

Açıkçası gebelik riski çok hem de çok düşük, rahat olun, muhtemelen kız arkadaşınız adetini görecek ve gebelik olmadığı da kesinleşecektir.
Sağlıklı günler dilerim.