Kız Arkadaşım Hamile Olabilir Mi ?

16 ve 18 haziran tarihinde kız arkadaşımla ayrı günlerde 2 defa sürtünme yoluyla ilişki yaşadık yaklaşık 1 - 1.5 saat boyunca kucağımdaydı üstümüzde iç çamaşırı vardı boşalma olmadığını düşünüyorum ama zevk suyundan şüpheliyim olası bir boşalma veya zevk suyu akma durumunda herhangi bir sorun olur mu 21 haziranda regl oldu normal tarihinden yaklaşık 1.5 hafta önce oldu birkaç gün önce de elimde zevk sıvısı varken pantolonu üzerinden kız arkadaşımı okşadım bu durumda bir sorun olur mu günlerdir bunu düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar öncelikle şunu belirtelim. Bahis konusu ilişki ile hamilelik mümkün değildir. Zaten boşalma olup olmadığından da emin değilsiniz. Boşalma olsa bile sperm hücreleri çamaşırdan geçip vajinaya ulaşamaz. Bu şekilde bir hamilelik olmaz.Ayrıca 16 ve 18 haziran tarihinde kız arkadaşınızla yaşadığınız ilişki sonrası kız arkadaşınızın adet görmüş olması bu ilişkilerden ötürü hamilelik ihtimalinin ortadan kalktığını gösterir.
Son olarak 1.5 hafta önce oldu birkaç gün önce de elimde zevk sıvısı varken pantolonu üzerinden kız arkadaşımı okşadım bu durumda bir sorun olur mu sorunuzun cevabı da bu şekilde hamileliğin mümkün olmadığıdır.

İçiniz rahat olsun hamilelik yok.