Hamile Olabilme İhtimalim Yüzde Kaçtır

Merhabalar sevgilimle yumurtlama dönemime 1 gün kala üstümüzde kıyafetlerle,onun iç çamaşırı+eşofman benim iç çamaşırı+ kumaş pantolon olarak 4 kat kıyafetimiz vardı sürtünme yoluyla o boşaldı fakat pantolonuma ve küloduma 2 damla geçtiğini fark ettim bakireyim böyle bir şeyin mümkün olmayacağını düşünüyorum fakat korkularım bana herşeyi düşündürüyor bu yüzden desteğinize ihtiyacım var. Hamile olmadığımı teknik yönleriyle ve herşeyi ile bana anlatır mısınız

Tahlil.com Cevabı :

Öncelikle sorunuzu cevaplayayım. Yazdıklarınızdan aldığım kadarıyla hamilelik ihtimaliniz yüzde 0. Sebeplerini de söyleyeyim.
Üstünüzde 4 kat kıyafet varken boşalma sonrası sperm hücrelerinin vajinaya girmesi mümkün değildir. Dünya tarihinde de böyle bir hamilelik görülmemiştir.
Sperm hücreleri 4 kay giysiyi delip vajinaya giremez. Bu nedenle içiniz rahat olsun hamilelik riski yönünden.

Sağlıklı günler diliyorum.