Hamilelik riski

Hocam sorum şu kız arkadaşımın üstünde hiçbirşey yoktu vajinası açık bi şekildeydi benimde üzerimde şort vardi ve önceden boşandığım sperm vardı ve şortun dışından da görünüyor du dışarıdan belliydi ıslak görünüyordu biraz üstünden 10 15 dk geçmişti nemli gibiydi yani kız arkadasim üstünde sürtündü şortun üstündeki ıslaklık çok yoktu ama ve 10 15 dk geçmişti üstünden içine girme veya boşalma vajina üstüne bosalma olmadı sadece kıyafetin üstündeki belli zaman geçmiş küçük ıslaklık üstünde surtundu 1 hafta önce regl di 1 hafta sonra oldu bu olay olaydan 7 gün sonrada çok değil az bi akıntı var hamile olabilir mi

Tahlil.com Cevabı :

Sayın danışanımız; anlattığınız şekilde yani sizin üzerinizdeki şort hep üzerinizde kaldı ise spermlerin şorttan geçip kız arkadaşınızı hamile bırakma olasılığı yoktur.

İyi günler dilerim.