Her ay duzenli regl olmuyorum.1 2 hafta ya da bir ay geciktigi zamanlar oldu.

Her ay duzenli regl olmuyorum.1 2 hafta ya da bir ay geciktigi zamanlar oldu.Erkek arkadasimla yuzeysel iliski yasadik fakat pen*s ucu vajinaya hic temas etmedi analda temas oldu cok kisa sureli ve hala regl olmadim tarlusal ictim gunde iki defa hap biteli iki gun oldu regl belirtileri hala yok ve asiri stresliyim zevk suyundan korkuyorum.

Tahlil.com Cevabı :

Yaşamış olduğunuz bu tarz bir ilişki sonrası  gebelik şansı yok denecek kadar azdır
Fakat bu işler şakaya da gelmez. Beklenen adet tarihinde  en az 3-4 gün gecikme olursa tedbiren de olsa  hamilelik testi yaptırılabilir.

Gebelik testi ve hamile kalma olasılığına dair sitemizde yayınlanmış yazıları, sorulmuş benzer  soru ve uzmanlarımızın verdiği cevapları okumak için tıklayınız......

M******** :

Zevk suyuna bile cok dikkat ettim surekli temizledik ve bosalma disarida gerceklesti asiri paranoyaklastim streste adetimi geciktirdi ama hapta etkisini gostermedi doktora gidip test yaptiramam lutfen yardim edin

Cevap:

Hamilleik şüpheniz var ise en doğru yaklaşım test yaptırmak olacaktır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.