Hiv (+) miyim?

Merhaba korunmasız ağızdan ilişkide bulundum. Bana yapıldı ve ben yapmadım. 70 gün sonra antihiv yaptırdığımda sonuç non reaktif geldi. Nasıl yorumlamak gerekir? 25 yaşında erkeğim başka herhangi bir sağlık sorunum bulunmuyor.

Tahlil.com Cevabı :

Testi uygun zamanda yaptırmışsınız.Sonucun non-reaktif olması, ELİSA testinde reaksiyon olmaması yani sonucun negatif olması anlamına gelir. Sonuç olarak HIV pozitif değil HIV negatifsiniz.
Bir enfeksiyonunuz bulunmuyor. Testi uygun zamanda yaptırdığınız için ayrıca bir daha da test yaptırmanıza gerek bulunmuyor.
Kafanızdan HIV endişesini atabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.