Hiv negatif

Merhaba ben şüpheli ilişkim yani 22 şubat 2022 akşamı olan ilişkimin üstünden tam 41 gün geçti 42.gün sabahı test verdim yani 06 nisan 2022 de bugün sonucum 0.22 negatif olarak çıktı acaba erken mi davrandım sonuç doğru mudur tekrar yaptırmalı mıyım? Artık paranoyak oldum delirmek üzereyim.

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar. Hayır erken davranmamışsınız. Tam zamanında vermişsiniz testi. Sonucunuz da  0,22 olarak negatif çıkmış. Tekrar bir test yaptırmanıza gerek bulunmuyor. Sonucunuz zaten negatif çıkmış.. İçiniz rahat olsun. Sağlıklı günler dileriz.