Hocam erkek arkadaşım kendi eline boşalmış idi.Fakat daha sonra elini yıkamayı unuttu ben de öyle.daha sonra cinsel bölgeme dokundu.

Hocam erkek arkadaşım kendi eline boşalmış idi.Fakat daha sonra elini yıkamayı unuttu ben de öyle.daha sonra cinsel bölgeme dokundu.Eli kuru idi.Kuru spermin hamile bırakma riski nedir?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamilelik olmaz.