Hocam garip bir sorum olacak spermimi yuttum hamile kalır mıyım? Bide erkekler hamile kalır mı ?

Tahlil.com Cevabı :

Cinsel konularda bilgi sahibi olmadan ve çoğunlukla da  erken yaşlarda beraberlik yaşayanlardan Tahlil.com'a  buna benzer yüzlerce soru geliyor.Bu soruların çoğu da cinsel bilgisizlikten kaynaklanan sorular.
Muhtemelen yaşınız da küçük.Bu tür durumlarda gebelik oluşması mümkün değildir.
Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ile cevapları okuyabilirsiniz.