Hocam merhabalar bugün kız arkadaşımla sürtünerek bir ilişki yaşadık onun üzerinde tayt ve iç çamaşırı vardı benim üzerimde de iç çamaşırım ve şort vardı.

Hocam merhabalar bugün kız arkadaşımla sürtünerek bir ilişki yaşadık onun üzerinde tayt ve iç çamaşırı vardı benim üzerimde de iç çamaşırım ve şort vardı, ancak karşılıklı olarak yarım saat aralıklarla üç kez boşaldık onun taytında da benim şortumda da ıslaklık belirgindi , bu süreçte kıyafet üzerinde temas halindeyken birbirimizin organlarını hissedebiliyorduk, sıvı geçişinden hamilelik olur mu?

Tahlil.com Cevabı :

Erken yaşta ve cinsel konularda bilgi sahibi olmadan bu tarz  ilişki kuran okurlarımızdan sitemize bir çok soru geliyor.
Anlattığınız şekilde bir ilişki ile hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır.

Aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup biraz olsun cinsel konularda bilgi sahibi olmanız uygun olacaktır.