Hocam nısanlımla 1 nısanda bırlıktelıgım oldu fakat ıcıme bosalmadı. 20 sı adet gunumdu olmadım ıdrar testı yaptım sonuc negatıf cıktı. sızce bı gebelıl war mı

 Hocam nısanlımla 1 nısanda bırlıktelıgım oldu fakat ıcıme bosalmadı. 20 sı adet gunumdu olmadım ıdrar testı yaptım sonuc negatıf cıktı. sızce bı gebelıl war mıdır? ayrıca bnde prolaktın yuksklıgı war dostınex kullanıyorum 2.aya basladım ondan kaynaklanabılır mı acaba cok korkuyorummm..

Tahlil.com Cevabı : Yazdıklarınıza göre gebelik ihtimali yok